Psycholog, psychoterapeuta w Krakowie
Psychoterapeuta Anna Zadarnowska

Nazywam się Anna Zadarnowska.

W 1996 roku ukończyłam
studia psychologiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim.
Jestem certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień
(dyplom PARPA Nr 755) oraz psychoterapeutą – w 2009 r. ukończyłam 4-letnie szkolenie z zakresu psychoterapii przy CMUJ, atestowane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.

Pracuję w Krakowie jako psycholog - psychoterapeuta i specjalista psychoterapii uzależnień z osobami dorosłymi. Bliskie jest mi holistyczne postrzeganie człowieka, uważam to
za wartościową perspektywę zarówno w kontekście zdrowia jak i choroby.

W moim gabinecie w Krakowie prowadzę psychoterapię indywidualną próbując dopasować stosowane metody pracy do problematyki i potrzeb pacjenta – najczęściej opieram się
na podejściu psychodynamicznym oraz poznawczym. Swoją pracę prowadzę w zgodzie
z Kodeksem Etycznym Psychoterapeuty oraz poddaję ją regularnej superwizji.Na stałe współpracuję z Krakowskim Centrum Terapii Uzależnień (Ośrodek Psychoterapii Dorosłych Dzieci Alkoholików) http://www.kctu.pl/strony/30/kadra-1 oraz z Wyższą Szkołą Europejską http://www.wse.krakow.pl/pl/uczelnia/kadra/1984-anna-zadarnowska .
Jestem członkiem Krakowskiego Stowarzyszenia Terapeutów Uzależnień http://www.kstu.pl/strony/5/wladze-stowarzyszenia oraz Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego http://www.psychiatria.org.pl .
© 2016 by Grafit Studio | Mapa strony