O mnie

Nazywam się Anna Zadarnowska

W 1996 roku ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim.  Jestem certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień (dyplom PARPA Nr 755 – zobacz certyfikat) oraz certyfikowanym psychoterapeutą (w 2009 r. ukończyłam 4-letnie szkolenie z zakresu psychoterapii przy CMUJ, A_Zadarnowska – certyfikat Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego).  

Pracuję w Krakowie jako psycholog – psychoterapeuta i specjalista psychoterapii uzależnieńBliskie jest mi holistyczne postrzeganie człowieka, uważam to za wartościową perspektywę zarówno w kontekście zdrowia jak i choroby. 

Przez 17 lat  pracowałam w Krakowskim Centrum Terapii Uzależnień w ramach  Ośrodka Psychoterapii DDA Ośrodka Psychoterapii Uzależnień i Współuzależnienia oraz współpracowałam z Krakowską Szkołą Psychoterapii Uzależnień KRAK-UZ .

W moim gabinecie w Krakowie prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych starając się dopasować stosowane metody pracy do problematyki i potrzeb pacjenta oraz etapu procesu psychoterapeutycznego.

Najczęściej opieram się na podejściu psychodynamicznym
wzbogaconym o wybrane techniki podejścia poznawczego (CBT), systemowego oraz humanistycznego. Swoją pracę prowadzę w zgodzie z Kodeksem Etycznym Psychoterapeuty
oraz poddaję ją regularnej superwizji.

kontakt

Osoby zainteresowane profesjonalną
psychoterapią zapraszam na pierwszorazową konsultację.

Scroll to Top